Metų statybos inžinierius

LSIS Garbės ženklas

LSIS kolegijos

Konsultacijos, arbitražas

Parama

Skaitmeninė statyba

Kontaktai

Lietuvos statybos inžinierių sąjunga

LSIS Prezidentas
Vincentas Vytis Stragys 

Mob.: +370 698 20778, vincentas.stragys@vgtu.lt

 
Atestavimo administratorė, buhalterė
Lina Pesliakienė 
Tel.: +370 5 2341817
E. paštas: lsis@lsis.lt

Adresas:

Antakalnio g. 54-510
Vilnius LT-10303

Įmonės kodas 303313380
Sąskaitos Nr. LT32 7044 0600 0796 4386
AB SEB bankas, banko kodas 70440

PVM mokėtojo kodas LT100010211914

 

Lietuvos statybos inžinierių sąjungos ir apskričių klubų, bendrijų sąrašas

Eil. Nr.

Klubas, bendrija

Pirmininko, pavaduotojo vardas, pavardė

Telefonas, fax., el.paštas

Adresas

1.

LSIS Vincentas V. Stragys

Lina Pesliakienė
Mob. +370 698 20778
vincentas.stragys@vgtu.lt

Tel.: +370 5 2341817
lsis@lsis.lt
Antakalinio g. 54-510,
Vilnius
LT-10303

2.

Vilniaus klubas Audrius Čepulis Mob.: +370 617 11285
Tel./fax +370 5 2370646
audriusce@yahoo.com
Trakų g.1/26,
Vilnius
LT-01132

3.

Kauno apskrities bendrija Žymantas Rudžionis


Aušra Stankūnienė
Tel./fax +370 37 451 438
Mob.: +370 687 50991
zymantas.rudzionis@ktu.lt

ausra@kasib.lt

Studentų g. 48,
Kaunas
LT-51367

4.

Klaipėdos miesto klubas Tautvydas Petras Tubis



Vitalij Žavrid
Tel.: +370 46 411 602;
Mob.: +370 686 76153
Fax. +370 46 312 398
tautvydas@projektai.lt


Taikos g. 24a,
Klaipėda
LT-91222

5.

Šiaulių apskrities bendrija

Jonas Šarakauskas


Lina Vaitiekaitienė
Tel.: +370 415 23458
Mob.: +370 655 42350
jonas@p-k.lt

Tel/fax.: +370 415 23458
lina@p-k.lt
Tilžės g. 170,
Šiauliai
LT-76296

UAB „Pastatų konstrukcijos“ 315 k.

6.

Panevėžio apskrities klubas

Lionginas Sakalauskas



Bronislava Juodžbalienė
Tel.: +370 45 505 530
Mob.: +370 686 40350
Fax.: +370 45 505 520
lsakalauskas@pasik.lt

Te.: +370 45 505 582
Mob.: +370 614 76503
bjuodzbaliene@pasik.lt
Puzino g. 1,
Panevėžys
LT-35173

7.

Utenos apskrities klubas

Valdas Kaulinis Mob.: +370 610 10636
Fax. +370 389 71404
kaulinis.valdas@gmail.com
Naujasodžio g. 63,
Utena
LT-28241

8.

Marijampolės apskrities bendrija

Antanas Edvardas Banaitis

Aloyzas Jurdonas

Irena Valinčienė
Mob.: +370 696 62066
antanas.banaitis@marijampole.lt

Tel.: +370 343 52201
Mob.: +370 698 33862
aloyzas@ugira.lt

Mob.: +370 605 90045
irenuke@yahoo.com
Gedimino g. 11,
Marijampolė
LT-68307

Adresas korespondencijai:
Dailidės g.10,
Marijampolė
LT-68307

9.

Telšių apskrities bendrija

Romualda Remėzienė Tel.: +370 444 69360
Fax.: +370 444 60172
Mob.: +370 682 23037
projektavimas@banduva.lt
info@sistelsiai.lt
www.sistelsiai.lt
Respublikos g. 19a,
Telšiai
LT-87130

10.

Alytaus apskrities bendrija

Sigitas Stumbras

Anelė Sabonienė
Mob.: +370 698 25173
sigitas.stumbras@alytus.lt

Mob.: +370 620 46044
Tel.: +370 315 51595
anele.saboniene@gmail.com
Pramonės g. 1,
Alytus
LT-62175

LT EN

Sekite naujienas "Facebook"